444 5 316

Sosyal Medyada Biz}

Klima Bakımı %20 indirim Yaz Sezonu Boyunca
Avantajlı Klima Servisi Fırsatlarımızı Kaçırmayınız! KLİMA BAKIM VE SERVİS PAKETLERİMİZDE %20 İNDİRİM DEVAM EDİYOR !
TÜMÜNÜ GÖR

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi klima servisi

Siz değerli tüketicilerimizin klimalarında sorunları oluştuğunda gece ve gündüz 7/24 sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından profesyonel garantili olarak servis hizmetini vermektedirler. Değiştirdiğimiz parçalar 2 yıl garanti vererek müşterilerinin daha fazla güven kazanmasını sağlıyoruz. Mitsubishi klima servisi firmamız siz değerli tüketicilerimize İstanbul genelinin tüm bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir.

Mitsubishi klima teknik servisi

Her zaman kalitesini ön planda tutan Mitsubishi klima servisi cihazları en iyi marka olarak da bilinmektedir. Mitsubishi cihazları düşük bütçeli aileler için belki yüksek fiyat olarak bilinmektedir ama uzun ömürlü ve son derece elektrik tasarruflu klimadır. Doğru klima seçimi yapmak istiyorsanız Mitsubishi klima almalısınız.Mevcutta bulunan Mitsubishi klimanız mı var ? Arıza mı yaşıyorsunuz ? Periyodik bakıma ihtiyacınız mı var ? Tüm sorunlarınız için sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. Servisi talebiniz doğrultusunda aynı gün içerisinde sorunlarınıza çözüm bulmaktayız.

Mitsubishi klima bakım fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya çağrı merkezlerimizden hızlı ve güvenilir şekilde destek alabilirsiniz. İstanbul içerisinde tüm bölgelere kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Nezih müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Klima cihazlarında oluşan arızaların üstesinden tek servis tarafından düzenli şekilde eski haline getirebilirsiniz. Sıcak yaz aylarında bunaltıcı havalara maruz kalmadan bizlerden destek almanın tam zamanı çağrı merkezlerimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.