14 Yıllık Geçmişi Olan Profesyonel Klima Servisi

Çağrı Merkezi:

444 5 316

logo

İstanbul Geneli Hizmet

Profesyonel Klima Servisi

7/24 Saat

Pazar Hariç

Daikin Klima Servisi

Daikin klima servisi firmamız siz değerli tüketicilerimize İstanbul genelinin tüm bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir. Siz değerli tüketicilerimizin klimalarında sorunları oluştuğunda gece ve gündüz 7/24 sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından profesyonel garantili olarak servis hizmetini vermektedirler. Daikin klima servisi değiştirdiğimiz parçalar 2 yıl garanti vererek müşterilerinin daha fazla güven kazanmasını sağlıyoruz.

Daikin Klima Servisleri

Daikin klima servis Split,salon ve tavan tipi olarak. Split klimalar genellikle evlerde kullanılmaktadır. Salon tipi klima ise iş yerlerinde,plazalarda,avmlerde,mağazalarda kullanılmaktadır. Tavan tipi klimalar ise oldukça büyük alanlarda kullanılmakatdır. Bunlardan herhangi biri arızalandığında bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz ve sunmuş olduğumuz destek sizleri memnun edecektir. Düşük fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti ile sizlere 7 gün 24 saat destek vermeye devam edeceğiz.

İstanbul Daikin Servisi

Daikin klima servisi cihazlarını servisimiz tarafından destek alabilirsiniz. Klima arızaları hakkında tecrübeli ekip kadrolarımız her daim yanınızdadır. Daikin klima montajı ve arıza hakkında çağrı merkezlerimiz 7 gün boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Servis merkezi daikin firmamız kaliteden ödün vermeden hizmetler sunmaktadır.

Daikin Klima Servisi Daikin Klima Servis İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.
Daikin Klima Bakımı Daikin Klima Bakımı İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.
Daikin Klima Montajı Daikin Klima Montajı İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.
Daikin Klima Arızası Daikin Klima Arızası İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.
Daikin Klima Tamiri Daikin Klima Tamiri İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.

 

error: Bu Yazılar Korunmaktadır Kopyalanamaz !!