14 Yıllık Geçmişi Olan Profesyonel Klima Servisi

Çağrı Merkezi:

444 5 316

logo

İstanbul Geneli Hizmet

Profesyonel Klima Servisi

7/24 Saat

Pazar Hariç

Klima bakımı

Klima bakımı Gelişmekte olan klima bakım servis hizmetlerimiz sunumuyla verdiği hizmetler ile müşteri odaklı olmakla kalmayıp üstün müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.Klima bakımı denildiğinde akıllara ilk gelen iç ünitenin saf su ile temizliğidir. Doğru olan klima bakımı ise kimyasal ilaç ile iç ve dış ünite temizliğidir.Bunun yanı sıra iç aksam kontrolleri yapılmalıdır.Elektirik aksam kontrolleri yapılmalıdır.Aksaklık var ise giderilmelidir.Başarılı sıralarda yer alan klima bakım servisimiz periyodik bakım kampanyasında %40 indirim sağlamakla kalmayıp,bakım yaptıran tüketicilerimize klima aksesuarı olan klima parfümü hediye etmektedir.%100 güvenilir olarak klima cihazlarınızı emin ellere bırakabilirsiniz.Profesyonel olarak hizmet anlayışımız ve cazip fiyatlar ile klima bakım servisimizden 7 gün 24 saat teknik destek alabilirsiniz.

Yanlış Yapılan Klima Bakımı ; işinde uzman olmayan kişiler tarafından klima cihazına müdahale edilmesi,saf su ile temizlik yapılması,filitre gözeneklerinin kozmetik ürünler ile temizlenmesi vb.

Doğru Yapılan Klima Bakımı ;

  • İşinde eğitimli ve profesyonel kişiler tarafından klima cihazına müdahale edilmesi
  • Kimyasal ilaç ile iç ve dış ünite temizlenmesi
  • Gaz kaçak kontrolü yapılması
  • İç aksam kontrollerinin yapılması
  • Filitrelerin değişmesi vb.

Klima Bakımı uzman olan kişiler tarafından yapıldığı takdirde uzun ömürlü klima cihazına sahip olacaksınız.Zaman zaman oluşan arızalardan kurtulmuş olacaksınız.Doğru ve profesyonel klima bakımları için 444 5 316 çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir veya web sitemizden online destek alabilirsiniz.

Klima bakım servisi 444 53 16

Firmamız hd klima bakım servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırmış ve müşterilerine geniş odanaklı bir çalışma sunmuştur. Siz değerli tüketicilerimiz kombileriniz bozulduğunda herhangi bir panik veya hiçbir sorun yaratmadan bizleri arayarak sorunlarınızı belirtebilirsiniz hizmette hızlı destek alabilirsiniz. Firmamız hd klima bakımı siz değerli tüketicilerine 7/24 hizmet sunmaktadır.

İstanbul klima bakımı

İstanbul klima bakım servisimiz sizlere hizmet sunmaktan onur ve şeref duymaktadır. İstanbul bölgesinin tamamına hizmet veren klima bakım servisimiz klimalarınızı garantili bir şekilde sorunsuz yeniden onarıyor. Kimyasal ilaçlar ile cihazın içerisinde tertemiz yaparak müşterilerimizin koku şikayetlerini ortadan kaldırarak rahat nefes almalarını sağlamaktayız. Klima servis merkezimi her daim yanınızda olup gece gündüz demeden aralıksız şekilde noktasal servis hizmeti sunmaktadır.

error: Bu Yazılar Korunmaktadır Kopyalanamaz !!