14 Yıllık Geçmişi Olan Profesyonel Klima Servisi

Çağrı Merkezi:

444 5 316

logo

İstanbul Geneli Hizmet

Profesyonel Klima Servisi

7/24 Saat

Pazar Hariç

Klima Servisi

Klima Servisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Uzun yıllardır bilinen fakat nadir kullanılan ısıtma soğutma sistemleri arasındaki klima cihazları artık ülkemizde hemen hemen tüm evlerde ve işyerlerinde vazgeçilmez bir hal almıştır.Klima cihazları hassas cihazlar olarak en ufak bir hatada büyük problemler ile karşılaşmanıza sebep olabilir.Bunun için ise daha sağlıklı,konforlu ve uzun ömürlü klima performansına sahip olmak için sene de iki kez genel kontrol ve periyodik bakım işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir.Tüketicilerimizin akıllarındaki soru işareti ise piyasadaki yan sanayi firmalar sayesinde faiş fiyatlar uygulayarak tüketiciyi kandıran firmalara itima etmemeleridir.Peki doğru servisi nasıl seçeriz ? Tam da bu durumda doğru adreste olduğunuz dan emin olabilirsiniz.

Biz Kimiz ; 16 yılı aşkın bir süre ile sadece klima servisi hizmeti sağlayan kurumsal bir firmayız.Değişen teknoloji ile kendisini yenileyen,tüketicilerine doğru ve sağlıklı bir hizmet sunun şirketiz.Alanında 20 ekipten fazla çalışan personelleri ile doğru işlem uygulayan,yapılan işleme bir yıl garanti kapsamı sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan,orijinal yedek parça kullanımı sağlayarak klima cihazların ömrünü uzatan,güleryüzlü ekip,kaliteli hizmet ve 7 gün 24 saat klima bakım,montaj,demontaj,tamir desteği veren kurumsal bir firmayız.

 

Klima Servisi & Hizmet Bölgeleri

Gelişen ve başarı merdivenlerinin en üst düzeyine çıkan klima servisi’niz istanbul’daki hiçbir bölgeden ayrım yapmadan tüketicilerinin isteklerine kesin çözümler üretmektedir.Avrupa ve Anadolu yakasındasındaki tüm ilçelere 7/24 hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.Bir telefon yardımı ile istenilen klima hizmetinizi yerinde çözümlüyor, cazip fiyat garantisi ile işlemlerimizi sonlandırıyoruz.Unutmayın sağlıklı bir kliam cihazına sahip olmak için doğru servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

Klima Tamir Hizmeti

Klima tamiri denildiğinde doğru işçilik ve doğru yedek parça kullanımı demektir.Örneğin; 10 yıllık bir klima düşünücek olursak, on yıllık denildiğinde ne kadar eski bir cihaz gibi düşünsekte aslında doğru kullanılan ve doğru bakılan klimalar insan sağlığı gibidir asla eskimezler,sadece bakıma ihtiyaçları vardır. Bu durumda da devreye biz giriyoruz. Klima cihazınızın ısıtmama veya soğutmama gibi problemi var ise ilk akıllara gelen gaz takviyesidir,ama doğru olan servis tarafından keşif yapılıp doğru işlem uygulanmasıdır.Bu durum sadece cihazının performans durumu için geçerli değildir. Örneğin; klima gaz kaçırıyor,klima ses yapıyor,klima boş hava üflüyor,klima koku yapıyor vb.

 

Doğru Periyodik Klima Bakımı

Klima cihazları çeşitlerine göre değişmektedir. Split(duvartipi)klima,salon tipi klima,tavan tipi klima ve kaset tipi klima olarak adlandırılır. Bu cihazların doğru bakımı nasıl yapılmalı? Cihazın filitre ve serpantin temizliği kimyasal ilaç ile yıkanmalı,tüm elektirik aksamları kontrol edilmeli ve aksaklık var ise giderilmeli.Gaz kaçak kontrolü ve izolasyon kontrolleri yapılmalı.Dış kabin ve iç kabin temizlenmeli.Performans kontrolleri yapılmalı.Doğru klima bakımı için doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.Klima ile ilgili tüm şikayetleriniz,önerileriniz,destek ve hizmet yardımı için yapmanız gereken tek şey 444 5 316 çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek olacaktır.

error: Bu Yazılar Korunmaktadır Kopyalanamaz !!