14 Yıllık Geçmişi Olan Profesyonel Klima Servisi

Çağrı Merkezi:

444 5 316

logo

İstanbul Geneli Hizmet

Profesyonel Klima Servisi

7/24 Saat

Pazar Hariç

Klima Servisleri

Klima Servis

Klima Servisleri

Klima Servisleri Klima bakım fiyatlarımız oldukça düşük olup müşterilerimize yaz sezonu boyunca kaliteli hizmetler sunmaktayız. Klima bakım fiyatımız 70tlden başlayan fiyatlar ile sizlere sunum yapmaktayız. Klima bakımı yapılmayan cihazları sağlığınızı aşırı şekilde tetiklemektedir.  Cihazlar sıfır alındığı takdirde uzun yıllar bakım yaptırmam anlamına gelmez. Mutlaka yetkili servisler tarafından bakımlarını mutlaka yaptırın. Hem sizin sağlığınız hemde cihazın sağlığı için artı kazanç olacaktır.

Klima Servisleri Kredi kartı ile kapıda ödeme

Cihazların arıza sonucunda üzerinde nakit yok diye problem etmeyin. Firmamız sizlere tüm kolaylıkları sağlamaktadır.  İster nakit ister kredi kartı ile isterseniz banka üzerinden eft yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit olmamaktadır. Kredi kartı üzerinden yapılan ödemelerimiz üzerinde %18 kdv eklenmektedir.

Tüm Klima Tiplerine klima servisleri İmkanı

Soğutma ve ısıtma sistemleri ile çalışan tüm cihazların müdahale yetkimiz vardır. Fan coil , split , salon tipi, tavan tipi, çiller grupları, ısı pompaları tüm cihazlara servis imkanımız vardır. Servis merkezimizi Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Cihaz çalışmıyor,ses yapıyor, klima ısıtma yapmıyor, klima ses yapıyor gibi sorularınıza hızlı destek hizmeti sunmaktayız.

Yıllık Klima servisleri Bakım Sözleşmeleri

Kurumsal firmalar ile yıllık bakım sözleşmeleri düzenlemekteyiz. Klima bakımları servisimiz tarafından yapıldıktan sonra kendi bünyemiz altına almaktayız.  Anlaşma sağladıktan sonra oluşan arızalarda değişen yedek parça ücreti talep edilmektedir artı bir servis ücreti talep etmemekteyiz.  Bizlere 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ulaşabilir aynı gün içerisinde servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Klima Servisleri

Kurumsal firmamız 20 yıla aşkın servis hizmeti sunmaktadır. Çağrı merkezlerimiz saat kaç olursa olsun bizlere 444 5 316 numaradan ulaşabilirsiniz. Yetkili servis merkezlerimiz her daim sizlerin yanında olmaktadır.  Klima servis fiyatlarımız için bizlere ulaşın. ..

Previous

Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Bu Yazılar Korunmaktadır Kopyalanamaz !!